Ogłoszenia

Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej VII Ogólnopolskiego Biennale Autoportretu Uczniów Szkół Plastycznych Radom 2019 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu


Bydgoszcz –
Zespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Zuzanna Olszewska

Bogusław Kuraś

2.

Monika Lewandowska

Agnieszka Elwertowska-Komuniewska

3.

Dominika Goryniak

Agnieszka Elwertowska-Komuniewska

4.

Julia Linowska

Tadeusz Hassek

5.

Natalia Masłowska

Tadeusz Hassek

6.

Rania Jamous

Agnieszka Elwertowska-Komuniewska

7.

Katarzyna Kamińska

Bogusław Kuraś

8.

Zuzanna Findling

Anna Drejas


Gdynia –
Zespół Szkół Plastycznych

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Kamila Kmiecik

Tomasz Sójka

2.

Alicja Liss

Piotr Budziszewski

3.

Julia Staroszczyk

Tomasz Sójka

4.

Natalia Adam

Tomasz Sójka

5.

Emilia Płach

Tomasz Sójka

6.

Dominika Caboń

nieznany

7.

Angelika Jeżewska

Wojciech Juchniewicz

8.

Michalina Wilkirska

Katarzyna Szczodrowska

9.

Rozalia Polkowska

Katarzyna Szczodrowska

10.

Wiktoria Betlejewska

Katarzyna Szczodrowska

11.

Anika Kawiecka

Piotr Budziszewski

12.

Honorata Drozd

Piotr Budziszewski

13.

Wiktoria Betlejewska

Katarzyna Szczodrowska

14.

Zuzanna Maj

Katarzyna Szczodrowska


Gronowo Górne –
Liceum Sztuk Plastycznych

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Magdalena Kanałkowska

Karolina Kardas

2.

Agata Charuk

Karolina Kardas

Jarosław – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Dawid Chudy

Teresa Ulma


Koszalin
– Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Paula Łazicka

Agnieszka Sieńkowska

2.

Paweł Gołaszewski

Tadeusz Walczak

3.

Zuzanna Siergiej

Tadeusz Walczak

4.

Magdalena Bechler

Tadeusz Walczak

5.

Weronika Olesiak

Tadeusz Walczak

6.

Zuzanna Marczyńska

Tadeusz Walczak

7.

Julia Mikołajska

Tadeusz Walczak

Kielce – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Maria Wawrzeńczyk

Magdalena Kubacka

2.

Natalia Czekaj 2 prace

Magdalena Kubacka

3.

Katarzyna Kułaga

Magdalena Kubacka

4.

Dorota Wydrych

Magdalena Kubacka

5.

Justyna Stępień

Joanna Burlikowska

Kraków – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Julia Boczoń

Karolina Wilcan

2.

Magdalena Pyla

Juliusz Kosin

3.

Katarzyna Nowak

Kazimierz Borkowski

Lublin – Zespół Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Anna Myszkowiak

Grzegorz Tomczyk

2.

Natalia Godyńska

Zdzisław Kwiatkowski

Łomża – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Julia Buczyńska

Urszula Sępkowska

Nowy Wiśnicz – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Jagoda Górczyk

Sławomir Nintendel

2.

Filip Góral

Sławomir Nintendel

3.

Oliwia Strzopa

Katarzyna Bochenek – Igielska

Olsztyn – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Erica Mendelsohna

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Weronika Klimek

Anna Koniecpolska

Opole – Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Jacek Jarosz

Joanna Preuhs

2.

Oliwia Brzęczek

Joanna Preuhs

3.

Emilia Uksik

Joanna Preuhs

4.

Natalia Mucha

Joanna Preuhs

5.

Laura Potocka

Zbigniew Natkaniec

Poznań – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Jakub Hałas

Andrzej Maldzis

2.

Bożena Paluch

Andrzej Maldzis

3.

Karolina Kędziora 2 prace

Andrzej Maldzis

Radom – Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Zuzanna Piątek

Włodzimierz Orzeł

2.

Sylwia Nachyła

Elżbieta Staniszewska

3.

Iga Elertowicz

Elżbieta Staniszewska

4.

Jagoda Kroczewska

Elżbieta Staniszewska

5.

Wiktoria Bukalska

Jakub Strzelecki

6.

Katarzyna Czajkowska

Jakub Strzelecki

7.

Barbara Kędzierska

Jakub Strzelecki

8.

Anastazja Kowalczyk

Jakub Strzelecki

9.

Sandra Porzyczka

Jakub Strzelecki

10.

Zuzanna Montewka

Jakub Strzelecki

11.

Zuzanna Wrońska

Jakub Strzelecki

12.

Natalia Kwaśnik

Anna Symela

13.

Zofia Starczewska

Anna Symela

14.

Wiktoria Wasilewska

Anna Symela

15.

Weronika Urbańska

Anna Symela

16.

Paulina Król

Anna Symela

17.

Aleksansra Michta

Anna Symela

18.

Kacper Piszczek

Anna Symela

Rzeszów – Zespół Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Dorota Magiera

Aneta Martowska-Topór

Słupsk – Liceum Sztuk Plastycznych im. St. I. Witkiewicza

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Milena Mrzugłocka

Sergiusz Powałka

Supraśl – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Magdalena Wilczyńska

Beata Wilczyńska

Tomaszów Mazowiecki – Liceum Plastyczne im. Stanisława Wyspiańskiego

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Wiktoria Szulc

Anna Maria Jurewicz

Wodzisław Śląski – Liceum Sztuk Plastycznych

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Małgorzata Krypczyk

Katarzyna Wieczorek

2.

Natalia Zelner

Katarzyna Wieczorek

Zakopane – Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Justyna Wiercioch

Dorota Bąk

2.

Wiktoria Gałka

Małgorzata Rosińska

Zamość – Państwowe Liceum plastyczne im. Bernarda Morando

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel prowadzący

1.

Cyprian Bachta

Maciej Sęczawa

2.

Anna Grasza

Barbara Szeptuch

3.

Emilia Niewożewska

Barbara Szeptuch