Nauczyciele

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2019/2020

Cheda Milena – matematyka

Dobrowolska Aleksandra – ceramika

Dobrowolski Paweł – projektowanie graficzne, projektowanie multimedialne, animacja rysunkowa

Górna-Kuraś Jolanta – nauczyciel bibliotekarz

Holender Małgorzata – nauczyciel bibliotekarz

Jaśkiewicz-Kornacka Barbara – tkanina artystyczna, podstawy fotografii i filmu

Jaworska-Kowalska Edyta – rysunek i malarstwo – urlop zdrowotny

Jeżak Michał – podstawy fotografii i filmu, projektowanie multimedialne,

Jędrzejewski Cezary – podstawy projektowania, projektowanie graficzne, wychowawca 

Kania-Szary Magdalena – język polski, wychowawca

Kaszuba-Sambor Agnieszka – język niemiecki

Kiejnich Małgorzata – język niemiecki

Kiliański Tomasz – matematyka

Klimek-Kurkowska Bożena – rzeźba

Kmiotek Lucyna – geografia, biologia, wychowawca

Kopińska Małgorzata – język angielski

Kopiński Bartłomiej – projektowanie graficzne, projektowanie multimedialne, realizacje intermedialne

Kulczycka Ewa – chemia

Kwiecień Grzegorz – rysunek i malarstwo

Kwiecińska-Grzanka Barbara – wychowanie fizyczne

Laskowska-Durlik Tatiana – język polski, wychowawca

Leśnowolska Anna – język angielski

Łaszanowska Anna – historia sztuki, wychowawca

Łyszcz Kazimierz – etyka

Marczykowska Bożena – rysunek i malarstwo

Nowak Beata – historia

Orzeł Włodzimierz – podstawy projektowania, projektowanie graficzne

Przygodzka Katarzyna – matematyka, fizyka, wychowawca

Sowa Ewa – pedagog

Staniszewska Elżbieta – rysunek i malarstwo

Strzelecki Jakub – rysunek i malarstwo

Sułkowski Maciej – język angielski

Szymczak Beata – psycholog

Symela Anna – rysunek i malarstwo, tkanina, podstawy projektowania

Szczepanik-Szałas Aleksandra – rysunek i malarstwo – urlop zdrowotny

Szpak Jacek – techniki rzeźbiarskie

Wąsik Rafał – wychowanie fizyczne

Woźniak Józef – religia

Woźniak-Sołtyska Barbara – techniki rzeźbiarskie

Załęska Katarzyna – informatyka

Zatorska Joanna – język angielski, wychowawca

Żelawska Barbara – techniki rzeźbiarskie