Sukcesy uczniów

Sukcesy naszych uczniów

Sukces Katarzyny Skipirzepy w VI Międzynarodowym Biennale Fotografii Szkół Plastycznych „My Młodzi” 2019

Sukces Katarzyny Skipirzepy w VI Międzynarodowym Biennale Fotografii Szkół Plastycznych ‚My Młodzi’ w Gdyni, która otrzymała Wyróżnienie Specjalne. Opieka artystyczna Barbara Jaśkiewicz-Kornacka i Michał Jeżak.

Sukces naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie „Muzealne Spotkania z Fotografią” 2019

Ogromny sukces uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Radomiu w Międzynarodowym Konkursie ‚Muzealne Spotkania z Fotografią’! Laureatem został uczeń klasy 2LP Benedykt Rogala opiekun Barbara Jaśkiewicz-Kornacka. Do wystawy zakwalifikowały się uczennice: Angelika Płaskocińska (op. art. Barbara Jaśkiewicz-Kornacka), Maria Gasińska (op. art. Michał Jeżak), Katarzyna Konofalska (op. art. Michał Jeżak), Małgorzata Kozłowska (op. art. Michał Jeżak).

XIV KONKURS O TYTUŁ RADOMSKIEGO MISTRZA POLSKIEJ ORTOGROFII

Dnia 21 września 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej, w Radomiu odbyło się dyktando, przygotowane przez profesora Andrzeja Markowskiego. Tematem dyktanda były „Zmiany klimatyczne”. W konkursie wzięły udział: Karapetyan Varduhi, Aleksandra Duliban, Zuzanna Gruszewska i Maja Jurczak. Gratulujemy uczennicom odwagi w zmaganiu się z ortograficznymi trudnościami. Opiekunowie: p. Magdalena Kania-Szary i p. Tatiana Laskowska – […]

zobacz więcej